Praca

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
Międzynarodowy Port Lotniczy „Katowice” w Pyrzowicach
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DPN/07/2019

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego/mile widziane kierunkowe,
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy/istnieje możliwość przyuczenia,
  • obsługi komputera (MS Office),
  • posiadania prawa jazdy kat.: B/mile widziane,
  • posiadania certyfikatu F-gazy/mile widziane,
  • niekaralności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Zakres zadań i obowiązków na proponowanym stanowisku:

  • nadzorowanie prawidłowej pracy systemów klimatyzacji i wentylacji,
  • ciągła obserwacja stanu systemów i warunków panujących na obiektach w BMS,
  • usuwanie drobnych usterek technicznych urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
  • wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych oraz prowadzenie ewidencji urządzeń klimatyzacji i wentylacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju/kursy, szkolenia,
  • dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV, list motywacyjny wraz z informacją potwierdzającą spełnienie wymogów kwalifikacyjnych,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • w przypadku posiadania - referencje z dotychczasowych miejsc pracy oraz kserokopie z posiadanych kursów i szkoleń zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres internetowy: rekrutacja@gtl.com.pl – w temacie prosimy wpisać nr referencyjny DPN/07/2019.

Termin składania aplikacji: do 31.07.2019 r.

Konieczne jest przesłanie pocztą na adres: Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice,„Dział Kadr” w terminie do dnia: 31.07.2019 r. podpisanego załącznika będącego potwierdzeniem uzyskania informacji o administratorze danych osobowych w celu przetwarzania oraz przysługujących prawach wraz ze zgodą na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami celem przeprowadzenia indywidualnych rozmów. Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia procesu rekrutacji pracowników na podane stanowisko pracy bez podania przyczyny.

Załącznik - zgoda na przetwarzanie danych osobowych i informacja o przetwarzaniu danych w związku z rekrutacją