Praca

Młodszy Wartownik-Konwojent / Operator Kontroli Bezpieczeństwa

Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.  WSO/10/2019

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – wymóg obligatoryjny
  • Uprawnienia do pracy z bronią palną, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni – wymóg obligatoryjny
  • Ważne badania lekarskie
  • Niekaralność
  • Certyfikat operatora kontroli bezpieczeństwa
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony lotnictwa cywilnego, dotyczących kontroli osób, bagażu kabinowego oraz bagażu rejestrowanego
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Dyskrecja

Obowiązki:

  • Realizacja zadań związanych z ochroną lotniska
  • Realizacja zadań związanych z kontrolą bezpieczeństwa osób oraz bagażu

Wymagane dokumenty podczas rekrutacji:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz uprawnienia
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres internetowy: rekrutacja@gtl.com.pl – w temacie prosimy wpisać nr referencyjny WSO/10/2019.

Termin składania aplikacji: do 20.11.2019 r.

Konieczne jest przesłanie pocztą na adres: Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice, „Dział Zarządzania Personelem” w terminie do dnia: 20.11.2019 r. podpisanego załącznika będącego potwierdzeniem uzyskania informacji o administratorze danych osobowych w celu przetwarzania oraz przysługujących prawach wraz ze zgodą na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami celem przeprowadzenia indywidualnych rozmów. Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia procesu rekrutacji pracowników na podane stanowisko pracy bez podania przyczyny.

Załącznik - zgoda na przetwarzanie danych osobowych i informacja o przetwarzaniu danych w związku z rekrutacją